играта Го
* * *
 
Добре дошли, Гост
Username: Password: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Общуването на сърцата в \"Пустия дом\"

Общуването на сърцата в \"Пустия дом\" преди 13 години 6 дни #2630

  • Lozeva
  • Lozeva's Avatar
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Fresh Boarder
  • Мнения: 4
  • Карма: 0
** Тази тема е за дискусия на статията: Общуването на сърцата в "Пустия дом" **

Администраторите са забранили публикуването за гости.

Общуването на сърцата в "Пустия дом" преди 13 години 6 дни #2631

  • Shapkarova
  • Shapkarova's Avatar
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Senior Boarder
  • Мнения: 77
  • Карма: 7
Не съм гледала филма, но представянето, което Силвия прави е толкова вълнуващо, че няма как човек да остане безразличен. Ще го потърся.

Това е втората статия, която чета от госпожица /госпожа/ Лозева и с радост отбелязвам нейния нежен, чувствителен и увлекателене стил на писане. Сайта наистина има нужда от такава женственост, красота на словото и емоционална сърдечност. Това внася така необходимото равновесие в съществуващата до момента неуравновесеност на логичния мъжки ум. ;)

Успех Ви желая Силвия и се надявам да съм поощрила поне малко Вашите бъдещи творчески изяви, защото Вие имате талант, който да развивате.
Sexology & Human Nature
Майсторът по айкидо се движи така, че да защити не само себе си, но и противника си, пренасочвайки енергията му, така че той да загуби желание за борба.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Общуването на сърцата в \"Пустия дом\" преди 13 години 6 дни #2632

  • Lozeva
  • Lozeva's Avatar
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Fresh Boarder
  • Мнения: 4
  • Карма: 0
Радвам се, че има и други хора, които оценяват хармонията във корейското кино, на което аз съм голям почитател. За този филм, както и за други подобни може да се намери в сайта-сдружение www.easternspirit.org . Там може да намери информация къде може да се гледа и т.н.

Благодаря за коментара, виждам че има други жени-играчи на Го, нека да продължаваме само напред.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
  • Страница:
  • 1
Time to create page: 0.353 seconds
 
* * *